TESLİMAT ŞARTLARI
www.kadayifal.com de saat 14:00’a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı gün, saat 14:00’dan sonraki siparişiniz ertesi iş günü aynı gün içerisinde hazırlanıp kargoya verilir.

Banka Ödemelerinizde bu süreç, havalenizi yapmanızdan  hemen sonra başlar.

Cumartesi günü saat 12:00’dan sonraki ve Pazar günü vermiş olduğunuz siparişler, ilk iş günü olan Pazartesi günü Kargoya teslim edilir. Bütün bu süreçten haberdar edilirsiniz ve Kargo Takip Numaranız size bildirilir.

www.kadayifal.com, stok durumunu, olağandışı etkenleri ve olası Kargo Şubelerinin aksaklıklarını düşünerek, sipariş vermiş olduğunuz ürünü en geç 3 (üç) iş günü içerisinde Anlaşmalı Kargo Firmasına teslim etmeyi taahhüt eder. Bu ve diğer sebeplerden dolayı taahhüt ettiğimiz süre içerisinde ürününüz Kargoya verilmemişse, size bildirmek suretiyle, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir ve Ödemeniz iade edilir.

Havale ile Ödeme Seçeneğini kullandığınızda, havale işleminizi, hafta içi, siparişi vermenizden sonraki 24 saat içerisinde, cuma günü ve hafta sonu vermiş olduğunuz siparişleriniz için de, Pazartesi günü gerçekleştirmezseniz, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir.

www.kadayifal.com den yapacağınız alış verişlerinizde kapıdan nakit ödeme kabul edilmemektedir.

İADE ŞARTLARI
Hassas gıda ürünleri üretim veya taşıma işleminden kaynaklanan problemler dışında ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Üretim veya taşıma sırasında sorun oluştuğunu düşünen müşterilerimiz kargo görevlisi ile birlikte hazırlanacak tutanak ile birlikte ürünü geri göndermeleri durumunda ücret iadesi veya birebir yeniden gönderim sağlanacaktır